Her Mevsim İyilik

Mevsimlik Gıda Ekim 2017’den beri kadınlara istihdam sağlayan, sadece kadınların çalıştığı; ev yapımı, doğal ve katkısız reçel, turşu, sos, salça vb. ürünler üreten ve bu ürünleri internet sitesinden satışa sunan yeni bir firma. Sosyal sorumluluk duygusu yüksek, kurulduğu bölgeye (Zonguldak) fayda sağlamak isteyen firmamız bu bağlamda “Her Mevsim İyilik” projesini hayata geçirmiştir.

Haziran 2018 – Haziran 2019 arasında gerçekleşmesi planlanan 4 mevsimlik iyilik maratonunun bir parçası olmak ister misiniz? Her mevsim farklı bir konuya eğilerek, belirlenen ihtiyacın karşılanması planlanmaktadır. www.mevsimlik.com.tr adresinden yapılacak olan her 10 TL’lik alışverişinizin 1 TL’si o mevsim gerçekleşmesi planlanan sosyal sorumluluk proje bütçesine bağışlanacaktır.

Amacımız kendi işimizi yaparken, bulunduğumuz bölgede ihtiyaç sahiplerine ulaşıp, bir nebze olsun destek olabilmek. “Mevsimlik Ailesi” adına yapılacak bu sosyal sorumluluk projeleri için sizlerin desteğinize ihtiyacımız olduğu yadsınamaz bir gerçek.

Gelin hep birlikte etrafımıza her mevsim iyilik saçalım…

Her Mevsim İyilik Projesi ile ilk mevsimimiz YAZ 2018!

1Sonbahar 2018: Zonguldak Hayvan Barınağı
Soğuk havalar gelmeye yüz tutmuşken, sonbahar aylarında(eylül-ekim-kasım) sitemizden yapılan 10 TL’lik alışverişin 1 TL’sini proje bütçesine aktarıyor olacağız ve günlük mama ihtiyacı yaklaşık 100 kg olan Zonguldak Hayvan Barınağı'na mama desteği sağlanacaktır.
2Kış 2018
Pek yakında
3İlkbahar 2019
Pek yakında
4Yaz 2018: Zonguldak Karaman Amele Birliği Ortaokulu
Zonguldak’a bağlı Karaman köyünde zeka oyunlarına ihtiyacı olan Amele Birliği Ortaokulu için satranç takımları, kelime ve matematik oyunları almaya ne dersiniz? Yaz aylarında (haziran-temmuz-ağustos) web sitemizden gerçekleşecek olan her 10 TL’lik alışverişinizin 1 TL’si bu proje kapsamında kullanılacaktır. Eylül’de okullar açılmadan raflarında yerlerini alacak bu oyunlar için senin de çorbada tuzun bulunsun ister misin?