fbpx

Her Mevsim İyilik

Mevsimlik Gıda Ekim 2017’den beri kadınlara istihdam sağlayan, sadece kadınların çalıştığı; ev yapımı, doğal ve katkısız reçel, turşu, sos, salça vb. ürünler üreten ve bu ürünleri internet sitesinden satışa sunan bir firma. Sosyal sorumluluk duygusu yüksek, kurulduğu bölgeye (Zonguldak) fayda sağlamak isteyen firmamız bu bağlamda “Her Mevsim İyilik” projesini hayata geçirmiştir.

Haziran 2018 – Haziran 2019 arasında gerçekleşmesi planlanan 4 mevsimlik iyilik yardımlaşmasının bir parçası olmak ister misiniz? Her mevsim farklı bir konuya eğilerek, belirlenen ihtiyacın karşılanması planlanmaktadır. www.mevsimlik.com.tr adresinden yapılacak olan her 10 TL’lik alışverişinizin 1 TL’si o mevsim gerçekleşmesi planlanan sosyal sorumluluk proje bütçesine bağışlanacaktır.

Amacımız kendi işimizi yaparken, bulunduğumuz bölgede ihtiyaç sahiplerine ulaşıp, bir nebze olsun destek olabilmek. “Mevsimlik Ailesi” adına yapılacak bu sosyal sorumluluk projeleri için sizlerin desteğinize ihtiyacımız olduğu yadsınamaz bir gerçek.

Gelin hep birlikte etrafımıza her mevsim iyilik saçalım…

1Yaz 2019: Zonguldak Terapi Özel Eğitim Merkezi
Gerçek sevginin vücut bulmuş hali olan çocuklarımız için bu mevsim iyiligimiz down sendromlu minik kalplere! Yaz aylarında (Haziran Temmuz/ Ağustos) web sitemizden yapılacak her 10 TL'lik alışverişin 1 TL'si ile Zonguldak Özel Terapi Eğitim merkezinde down sendromlu çocuklarımıza haftada bir saat özel ders imkanı sağlanacaktır.
2Sonbahar 2018: Zonguldak Hayvan Barınağı
Soğuk havalar gelmeye yüz tutmuşken, sonbahar aylarında(eylül-ekim-kasım) sitemizden yapılan 10 TL’lik alışverişin 1 TL’sini proje bütçesine aktarıyor olacağız ve günlük mama ihtiyacı yaklaşık 100 kg olan Zonguldak Hayvan Barınağı'na mama desteği sağlanacaktır.
3Kış 2018-2019: Zonguldak Terapi Özel Eğitim Merkezi
Güzel yarınlar için bu mevsim iyiliğimiz otizmli yüreklere! Kış ayarında (Aralık/Ocak/Şubat) sitemizden yapılacak her 10 TL ‘lik alışverişin 1 TL ‘si ile Zonguldak Terapi Özel Eğitim Merkezinde otizmli arkadaşlarımıza haftada bir saat özel ders desteği verilecektir.
4İlkbahar 2019: TEMA Fidan Bağışı
İlkbahar mevsimi ile çiçek açmaya, yeşillenmeye başlayan ağaçları gördükçe neden daha fazla ağacımız olmasın ki dedik ve bu mevsim iyiliğimizi fidan bağışından yana kullanmaya karar verdik. İlkbahar aylarında Mevsimlik ürünlerinden yapılan her 10 TL’lik alışverişin 1 TL’si ile TEMA vakfına yapılacak olan fidan bağışı gerçekleştirilecektir. Güzel ve sağlıklı yarınlar için hep birlikte etrafımıza her mevsim iyilik saçalım.