fbpx
Mevsimlik ile size

Doğal, kaliteli ve lezzetli bir deneyim sunuyoruz

Hayatına doğallık katar.

Anadolu kültüründe mevsiminde toplanmış meyve ve sebzeler ile dayanıklı sonradan kullanıma yönelik ürünler hazırlamak neredeyse gelenek gibi. Her ağustosta çoğu evde konserve domates ya da tarhana yapılır. Turşu mevsimleri kaçırılmaz. Döneminde toplanmış meyveler reçel ya da marmelat olarak kilerlerimizdeki yerini alır. Annelerimiz ürünlerin hazırlanması sırasında fazlasıyla dert yanar. Tam da böyle bir gündü ‘biz niye bu işi onlar yerine yapmıyoruz? Yapamayan insanlara bu hizmeti sunmuyoruz?’ diye düşündüğümüzde.

Bizler Anadolu kültüründe var olan yöreselleşmiş mevsimlik ürünleri sizler için kaliteli ve güvenli bir şekilde hazırlıyoruz. Ürünlerimizin ham maddelerini tamamen mevsiminde topluyoruz. Koruyucu ya da katkı maddesi kullanmadan sizlere son ürünümüzü online ya da perakende olarak satışını sağlıyoruz. Ürünlerin içine giren her malzemeden emin olarak, ürünlerin nasıl ve hangi koşullarda üretildiğini bilerek, ürünlerin satın alınmasından satışına kadar her aşamasında büyük bir titizlik ve özveri ile çalışarak ürünlerimizi gönül rahatlığıyla tüketebilmenizi hedeflemekteyiz.


Her mevsim mevsimlik

Mevsiminde toplanmış hammadeler ile geleneksel usullerle hazırlanmış ürünleri ihtiyaca yönelik olarak Türkiye'deki insanların faydasına sunmak.

Hayat kadar doğal

Yöresel ürünlerin Türkiye pazarında payını yükseltmek ve sektöre yön veren firma olmak.