fbpx

Gizlilik ve KVK Politikası

GİZLİLİK VE KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

Üyelerimizin-Müşterilerimizin “mevsimlik.com.tr” ‘ye vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda belirtilmektedir.

  • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre “mevsimlik.com.tr” ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler “mevsimlik.com.tr” tarafından KESİNLİKLE görülmez ve kaydedilmez).
  • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
  • Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin “mevsimlik.com.tr” tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, “mevsimlik.com.tr” nezdinde saklanabilir.
  • Sitemizden satın alınan ürünler için ödeme sadece kredi kartıyla ve sitemizde belirtilen diğer yöntemler ile yapılabilir.
  • Sitemizden sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.
  • “mevsimlik.com.tr”‘nin kullandığı ödeme yöntemleri altyapısında kredi kartı bilgileriniz “mevsimlik.com.tr” tarafından KESİNLİKLE kayıt altına alınmaz. En üst seviye güvenlik sertifikaları ile kişisel ve kart bilgileriniz korunmaktadır. Bilgileriniz 128-bit SSL yazılım ile şifrelenip transfer edilmektedir. Böylece üçüncü partiler tarafından bilgilerinize asla ulaşılamamaktadır.
  • Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. “mevsimlik.com.tr” sizin şifrelerinize ulaşamamakta olup şifrenizi kaybetmeniz durumunda sistemimiz şifremi unuttum linki aracılığı ile size otomatik olarak farklı bir şifre verecektir.
  • Ek bilgi almak istediğiniz konularda info@mevsimlik.com.tr eposta adresinden yahut aşağıda belirtilen posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Adres: Mevsimlik Gıda Ürünleri Pazarlama San. Ve Tic. Ltd.Şti.

Bahçelievler Mah. Ergenekon Sok. No:11/A Merkez Zonguldak

Telefon: 0372 257 68 76